تلفن: 07136341807 - 09354167938
زمان مطالعه 2 دقیقه
EZTranscribe

پیاده سازی فایل صوتی و فیلم فارسی، انگلیسی و عربی

ترجمه صوت و فیلم و پیاده سازی متن فایل های شنیداری مهارتی کاملاً متفاوت از ترجمه متنی به شمار می رود چرا که در این حوزه پیاده ساز باید علاوه بر قدرت ترجمه، قدرت درک و شنیدار قوی، سرعت عمل در تایپ و مهارت ویژه در انتقال مفاهیم حسی-شنیداری-بصری به متن پیاده شده داشته باشد.

از سال 2002 که نرم افزار پیاده سازی آسان (ایزی ترنسکرایب) توسط جواد حسینی متولد شد تا 2008 که ایران نوپندار به ثبت رسید و 2012 که ایزی ترنسکرایب به عنوان اولین نرم افزار دنیا که امکان اداره دارالترجمه و مرکز پیاده سازی صوت را به افراد نابینا می داد در مسیری پرفراز و نشیب در کنار شما خوبان بودیم تا بیاموزیم، ارتقا یابیم و تعریف جدیدی از کیفیت را ارائه کنیم

BlackBoyTypingSeriouslyWithLaptop

زیرنویس گذاری سریال و فیلم

فناوری پیاده سازی آسان (ایزی ترنسکرایب) برای اولین بار در دنیا امکان پیاده سازی فیلم و سریال را با سرعتی فراتر از نرم افزارهای معمول فراهم می کند به گونه ای که امکان زیرنویس گذاری حجم زیادی از سریال های طولانی در مدت کوتاه (هر ماه 30 قسمت) فراهم آید.

MusicalNote

صداگذاری، نریشن و دوبله فیلم

استودیوی اختصاصی و تجهیزات حرفه ای ضبط صدا در ایران نوپندار و دقت در ترجمه و تکنیک های دوبله، امکان دوبله و ضبط صدا را با کیفیتی مناسب فراهم می سازد.

PiadehSaziSowt

خلاصه نویسی و گزارش نویسی ژورنالیستی از روی صدا و فیلم همایش و جلسه

چنانچه شما ناشر هستید یا برای روابط عمومی سازمان و گزارش های مدیریتی نیاز دارید که متن همایش در قالب ژورنالیستی و به صورت مقاله یا خلاصه شده به رشته تحریر در آید، انجام این کار را باید از یک پیاده ساز بخواهید که سابقه همکاری با نشریات و انجام فعالیت های خبرنگاری را داشته باشد.

BlackHeadPhonePaperAndPencil

تولید کتاب صوتی

اگر ناشر یا نویسنده هستید و می خواهید کتاب نوشتاری خود را به نسخه صوتی قابل پخش در خودرو و موبایل تبدیل کنید و کیفیت گویندگی و ضبط صدا برایتان اهمیت دارد باید این کتاب را با صدای گوینده حرفه ای و با تجهیزات استودیویی ضبط کنید.

بستن منو
×
×

سبد خرید