تلفن: 07136341807 - 09354167938
هزینه ترجمه صوت و تایپ گفتار در مورد فایل هایی که وقفه یا بخش های خالی دارند چطور محاسبه می شود؟

هزینه ترجمه صوت و تایپ گفتار در مورد فایل هایی که وقفه یا بخش های خالی دارند چطور محاسبه می شود؟

زمان مطالعه < 1 دقیقه

Last Updated on: 11 ماه قبل

گاهی هنگام ترجمه صوت یا تایپ گفتار (پیاده سازی متن فایل صوتی)، بعضی قسمت های آن خالی است. مثلاً مدت زمان تلاوت قرآن یا پذیرایی نیاز به پیاده سازی ندارد. در چنین مواقعی، آیا هزینه ی پیاده سازی آن قسمت ها هم جزء هزینه ی کل فایل حساب می شود یا نه؟ روش معمول ما برای محاسبه ی وقفه ها به شرح زیر است، مگر که طور دیگری با کارفرما توافق کرده باشیم:
1- در تایپ گفتار، وقفه های کمتر از 5 دقیقه نادیده گرفته شده و چیزی کسر نمی شود.

2- در فایل هایی که وقفه های بیشتر از 5 دقیقه دارند، 3 دقیقه اش کسر نمی شود و بقیه کسر می گردد. مثلاً اگر در ابتدای یک فایل، 15 دقیقه خالی داشته باشد 12 دقیقه از مدت زمان فایل کسر می شود. 3 دقیقه به خاطر زحمت گوش دادن به این 15 دقیقه و پیدا کردن قسمت هایی است که نیاز به تایپ گفتار و ترجمه صوت ندارد.
3- در مورد فایل های فورس ماژور، فایل های خسته کننده، فایل هایی که هزینه ی آنها با تخفیف حساب شده، فایل هایی که تراکم کلمات آنها بالاست و فایل هایی که هزینه ی انجام کل پروژه از قبل با کارفرما توافق شده، بابت وقفه ها چیزی کسر نمی گردد.

تذکر: هنگامی که محاسبه ی قیمت یک پروژه توسط حسابدار نوپندار برایتان انجام و فاکتور آن ارسال می شود، چنانچه اختلافی در حساب ها مشاهده کردید یا ابهامی وجود داشت لطفاً حتماً اطلاع دهید تا رفع ابهام صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید