تلفن: 07136341807 - 09354167938

ترجمه صوت و تایپ گفتاری برای تحقیق بازار و پژوهش های کیفی

زمان مطالعه 2 دقیقه

Last Updated on: 6 سال قبل

نوپندار تجربه ی بالغ بر 10 سال همکاری با موسسات تحقیق بازار و پروژه های تحقیق کیفی را با پیاده سازی بیش از 2000 ساعت فایل فارسی به فارسی و 1000 ساعت فایل فارسی به انگلیسی و 100 ساعت زیرنویس گذاری جلسات Home Visit و IDI دارد. اکثر این پژوهشگاه ها شامل موسسات بین المللی بخصوص نمایندگان انجمن تحقیق بازار اروپا (ESOMAR) در ایران از جمله آگاه (IRC-Group)، داده تدبیر رهنما (DTR)، جامعه نگر، داروگ، تاپلنز، EMRC، نیکراد، جستجوی طلایی نیترا، دیدگاه پردازان و غیره می باشد.

ویژگی های پیاده سازی صوت در نوپندار برای پروژه های تحقیق کیفی

پروژه های تحقیق کیفی که نیازمند پیاده سازی صوت یا زیرنویس گذاری فیلم هستند معمولاً شامل جلسات گروه کانونی (fgd)، مصاحبه های عمقی (IDI) و بازدید در محل (HV) می شود. پیاده سازی صوت در نوپندار با ویژگی های زیر انجام می گیرد:

  1. پیاده سازی کامل و دقیق
  2. جمله بندی حرفه ای و در عین حال، بیان صریح و روشن معانی و پرهیز از پیچیده کردن جملات
  3. پیاده سازی های فارسی به فارسی به وسیله ی تیم چهار نفره ی آموزش دیده تماماً با مدرک لیسانس به بالا انجام می گیرد. پیاده سازی های فارسی به انگلیسی توسط جواد حسینی انجام می شود که تجربه ی 19 سال کار در حوزه ی زبان انگلیسی و 11 سال فعالیت به عنوان مترجم و پیاده ساز حرفه ای را دارد. در مورد پروژه های حجیم، امکان جذب تدریجی پیاده سازهای جدید نیز وجود خواهد داشت.
  4. تمام فایل های پیاده شده ی فارسی به فارسی یا ترجمه شده ی فارسی به انگلیسی توسط ویراستاران حرفه ای، ویرایش املایی و ادبی می شوند؛ به جز موارد نادری که تحت فشار زمانی باشیم و فقط امکان ویرایش املایی را پیدا کنیم.
  5. رعایت دقیق قواعد دستوری زبان های فارسی و انگلیسی
  6. درج صحیح علایم نگارشی
  7. آشنایی با فرمت و اصطلاحات متداول در پیاده سازی جلسات تحقیق کیفی و همچنین استفاده از کلیدواژه های پیشنهاد شده در گایدلاین جلسه.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید