تلفن: 07136341807 - 09354167938
ترجمه FGD یا Focus Group Discussion

ترجمه FGD یا Focus Group Discussion

زمان مطالعه 2 دقیقه

Last Updated on: 11 ماه قبل

ترجمه FGD یا جلسات گروه کانونی یکی از ملزومات بسیاری پژوهش های کیفی بین المللی، به ویژه پروژه های تحقیق بازار است. جلسات Focus Group Discussion با حضور یک نفر تسهیلگر یا مادریتور و 4 الی 9 نفر پاسخگو تشکیلی می شود تشکیل می شود و با توفان ذهنی به روشی نظام مند، ریزترین نظر و ایده های مصرف کنندگان کالایی خاص یا مخاطبان یک حوزه را می سنجند. برگزاری فکوس گروپ، یکی از راه های مناسب برای پی بردن به عمق ذهن مخاطبان درباره جزئی ترین جنبه های موضوع، کالا یا خدمت مورد نظر می باشد.

فواید ترجمه FGD

گرچه در بسیاری فکوس گروپ هایی که با حضور ناظر خارجی برگزار می گردد، مترجم نیز حاضر است، به دلیل سرعت بالای صحبت ها و ریتم تند پرسش و پاسخ های جلسه، امکان ترجمه دقیق و سریع تمام پاسخ ها وجود ندارد و چنانچه متن را پیاده نکنند ممکن است بعضی زوایای ظریف و ریز مطلب از دست برود یا دیدگاه های ارزشمند مصرف کنندگان و مخاطبان، نادیده انگاشته شود. ترجمه Focus Group Discussion با دقت، کیفیت و سرعت مناسب انجام می گیرد. نوپندار تجربه همکاری با اکثر نمایندگان ایرانی انجمن تحقیق بازار اروپا (ESOMAR) را دارد.

کیفیت و قیمت ترجمه FGD در نوپندار

نوپندار تنها تولیدکننده نرم افزارهای تسهیل پیاده سازی صوت و تنها مرجع تخصصی ترجمه FGD در ایران است. گواه این مدعا، سرچ شما در گوگل و رسیدنتان به صفحه فعلی می باشد. رضایت کارفرمای بین المللی را با ارائه قیمت و کیفیتی رقابتی جلب نمایید.

پیاده سازی FGD با چه روش هایی انجام می گیرد؟

پیاده کردن و ترجمه Focus Group Discussion به صورت کامل و توام با حفظ امانت است و پس از پیاده سازی، ویراستاری املایی و ادبی نیز روی آن صورت خواهد گرفت. ضمناً کارفرما بنا به مورد می تواند درخواست درج نام پاسخ دهندگان (در صورتی که مادریتور اسم ها را مرتب تکرار کند)، درج برچسب زمان کنار هر جمله (Timing)، قالب بندی خاص و ایجاد رنگ یا فونت متفاوت برای پاسخ های پاسخگو نسبت به پرسش های مادریتور، تبدیل به زیرنویس و…. را نیز نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید