تلفن: 07136341807 - 09354167938
زمان مطالعه < 1 دقیقه

نوپندار در 3 آذر 1387 با هدف فعالیت در زمینه ی ترجمه، تالیف، پیاده سازی، آموزش و پژوهش در حوزه های گوناگون، به ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین ارائه ی محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه شروع به فعالیت کرد. هم اکنون بیشترین فعالیت این مجموعه در زمینه پیاده سازی، ترجمه، زیرنویس گذاری و دوبله فایل های صوتی و تصویری است که به صورت “فارسی به فارسی”، “فارسی به انگلیسی”، “انگلیسی به فارسی” یا “انگلیسی به انگلیسی” انجام می گیرد و علاوه بر آن به ترجمه مقالات تخصصی جهت ژورنال های ISC و ISI خارج از کشور می پردازد. نوپندار، تنها تولیدکننده ی نرم افزارهای تسهیل “تایپ شنیداری و تنها واردکننده ی برخی کالاهای نوآورانه، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان، ارائه کیفیت ممتاز و رعایت اخلاق حرفه ای را سرلوحه ی فعالیت های خود قرار می دهد.

توضیحاتی درباره پیاده سازی صوت در نوپندار

اخبار سایت

افزودن نوشته تازه

انجمن پیاده سازی صوت ایران

در این قسمت فهرست افراد فعال در حوزه ی پیاده سازی صوت ایران را مشاهده می کنید که به صورت مستقل از نوپندار فعالیت می نمایند. قیمت و کیفیت کار هر شخص را در اینجا خودش معلوم می کند و ربطی به قیمت و کیفیت کارهای نوپندار ندارد.

  عضویت در انجمن پیاده سازی صوت ایران

  اگر شما هم پیاده ساز صوت هستید، ابتدا در سایت نوپندار ثبت نام کنید و سپس وارد پیشخوان شوید، بعد نوشته ی جدید برای معرفی کار خود بگذارید و هنگام درج نوشته ی تازه، عبارت «انجمن پیاده سازی صوت ایران» را تیک بزنید.

  آموزش ترجمه صوت و تایپ گفتار

  بستن منو
  ×
  ×

  سبد خرید